27 lut

Pielęgnacja ogrodu

Zajmowanie się swoim ogrodem dla części jest przyjemnością, dla innych smutnym obowiązkiem. Znamy rozwiązanie dedykowane dla tej drugiej grupy osób!

Koszenie trawnika, grabienie liści, pielenie drzew, wyrywanie chwastów, bieżące prace porządkowe i konserwacyjne, nasadzanie – to tylko przykładowe zajęcia, znane każdemu właścicielowi ogrodu. Zasada jest prosta – im większy ogród tym więcej pracy. Pracy przybywa również wprost proporcjonalnie do tego, co znajduje się na terenie naszego ogrodu. Jeśli jest to wyłącznie trawnik, to jego pielęgnacja jest stosunkowo prosta i mało wymagająca – wystarczy tylko raz na tydzień lub dwa go skosić. Znacznie poważniej wygląda sytuacja, jeśli ogród jest obsadzony drzewami, krzewami, kwiatami i innymi roślinami. Dodatkowo, jeżeli występują na nim obiekty małej architektury, takie jak wiaty, zadaszenia, tarasy, altany, fontanny, to one również wymagają poświęcenia im pewnej uwagi. Skąd na to wszystko brać czas, siłę i pieniądze?

 

Zieleń Poznań wykonuje prace ogrodnicze za ciebie

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli nieruchomości z ogrodami, poznańska firma uruchomiła usługę kompleksowego zajmowania się ogrodami. Teraz każdy z Państwa może zlecić tej firmie pielęgnacje swojego ogrodu w każdym ważnym dla niego aspekcie. Od przycinania trawnika, aż po gruntowne modernizacje. Zieleń Poznań dysponuje nie tylko dużym zespołem doświadczonych ogrodników, ale również posiada niezbędny sprzęt, znacznie przyspieszający i usprawniający wykonywanie potrzebnych zadań. Z jej usług można skorzystać zarówno jednorazowo, jak i w postaci abonamentu na dłuższy czas. W każdym z tych przypadków można się cieszyć solidnie wykonaną pracą, zachwycającymi efektami oraz przystępnymi cenami, będącymi jednymi z najbardziej konkurencyjnych w okolicy.

 

Dlaczego warto zatrudnić Zieleń Poznań?

 

Jest kilka powodów, dla których opłaca się zdecydować na taki krok. Przede wszystkim należy rozważyć korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu. Policz, ile musisz go poświęcić aby w pojedynkę zająć się pielęgnacją całego ogrodu. Teraz wyobraź sobie jak szybko ta praca może być wykonana przez większą liczbę osób. To ważny argument, szczególnie wtedy, jeśli chcesz się cieszyć swoim ogrodem i spędzać w nim czas na odpoczynku, a nie na nieustannej pracy i zajmowaniu się każdym krzewem.