25 wrz

W jakich kolorach wybrać przekładki do segregatora?

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy trzeba postawić na odważne decyzje. Jakie? Na przykład takie, aby wprowadzić do swojego biura przekładki do segregatora. Być może myślałeś o tym od dawna, ale nie miałeś okazji kupić przekładek. Teraz jest na to dobry moment. Przedstawiamy ci kilka praktycznych sposobów na dokonanie takiego zakupu, jak również wskazówki, czym się kierować kiedy chcesz wybrać najlepsze rozwiązania do swojej firmy.

 

Wybierz przekładki do segregatora wielokolorowe

 

Jeśli miałeś już coś na oku i były to tanie przekładki w jednym kolorze, stanowczo chcemy ci takie rozwiązanie odradzić. Nie dlatego, aby narażać cię na większe koszta, ale dlatego że po prostu nie będzie to praktyczne rozwiązanie i szybko możesz go pożałować. Przekładki mają spełniać pewne istotne funkcje – rozdzielać różne grupy dokumentów, ułatwiając tym samym dotarcie do tego, czego w danej chwili poszukujesz. Mając do dyspozycji przekładki w takim samym kolorze, na pewno będzie to znacznie trudniejsze.

 

W sprzedaży znajdziesz i takie i takie przekładki. Te oferowane w paczkach w jednym kolorze, są o około 20 procent tańsze od tych, sprzedawanych jako miks kolorów. Biorąc pod uwagę fakt, że przekładki wielokolorowe w paczce kosztują około 10 złotych, to oszczędność jest raczej niewielka, a korzyści wynikające z posiadania przekładek wielokolorowych, niewspółmiernie większe. Nie masz jeszcze pomysłu, gdzie się zaopatrzyć w takie kolorowe i ładne przekładki? Oto kilka naszych propozycji.

 

Kup przekładki do segregatorów przez internet, a zapłacisz za nie znacznie mniej

 

Dziś zakupy przez internet są czymś, co robi każdy z nas. Nie można się temu dziwić – jest to bardzo  wygodny i polecany przez wszystkich sposób kupowania różnych rzeczy. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a jednocześnie jest wygodny. Rzeczy kupowane online są zwykle tańsze od tych, które można dostać w sklepach stacjonarnych, a i wybór ich jest znacznie większy.  Nie będziesz mieć dzięki temu żadnych trudności, aby znaleźć dla siebie przekładki w modnych, fluorescencyjnych kolorach, jak i tych standardowych, jak czerwony, zielony czy niebieski.

 

Zwróć uwagę na wielkość – aby nie było rozczarowania, kupując przekładki zerknij na to, czy ich rozmiar będzie odpowiadać wielkości twojego segregatora. Za małe nie będą widoczne poza światło kartek, natomiast za duże będzie można wykorzystać, ale po wcześniejszym odcięciu naddatku. Warto tego uniknąć, odpowiednie wcześnie mierząc swoje segregatory i upewniając się, jakie przekładki będą do nich pasowały. W przeciwnym wypadku możesz sobie nastręczyć dużo niepotrzebnej i czasochłonnej pracy.