19 cze

Gdzie zamówić firmowy druk KP?

Firmowe druki KP potrzebne są każdej firmie, które przyjmują płatności gotówkowe od klientów, nie koniecznie tylko w kasie zlokalizowanej w siedzibie. Firmy transportowe, dostawcy prądu, wody i gazu, wysyłający inkasentów w teren i dający im możliwość przyjmowania należności za rachunki, a także listonosze. Oczywiście w samej firmie również dobrze mieć druk KP – na przykład na czas awarii elektryczności, kiedy nie będzie można uruchomić programu księgowego lub kasy fiskalnej i wystawić klientowi paragonu. Wówczas wystarczy szybko i odręcznie wypełnić druk KP i obie strony będą zadowolone.

Jeśli w twojej firmie druk KP jest wykorzystywany bardzo często i naprawdę duże ilości schodzą takich druków miesięcznie, warto pomyśleć o tym, czy nie zamówić druczków personalizowanych.

Czy jest to możliwe? Oczywiście że tak. Personalizowany druk KP na pierwszy rzut oka nie różni się bardzo od standardowych. Pewne zmiany są jednak widoczne gołym okiem. Przykładowo, na takim druczku można umieścić logo firmy.

Jeśli chcesz aby większość twoich firmowych materiałów była personalizowana, nic nie stoi temu na przeszkodzie. Wszystko co musisz zrobić, to poszukać oferty na druki akcydensowe. Wiele drukarni na terenie całego kraju zajmuje się ich wykonywaniem. Tworzą one zarówno projekty na życzenie, jak również dają możliwość ze skorzystania z gotowych wzorów, na których tylko drukowane jest firmowe logo.

Jakie zalety mają druki KP z logo firmy? Przede wszystkim wynika z nich wiele korzyści wizerunkowych. Firma taka wydaje się bardziej godna zaufania, a ponadto można w ten sposób ukrócić proceder oszustw lub wyłudzeń, jeśli takie miały miejsce do tej pory. Czy personalizowany druk KP jest dużo droższy od takich, które można mieć w standardzie, zakupione bezpośrednio w sklepie? Tak, ich cena jest trochę wyższa. Jednak nie jest to szczególnie duża różnica, która miałaby sprawić że firmę nie będzie stać na taki zakup. Jeśli obawiasz się wysokich kosztów, możesz zawsze zamówić druki KP w większej ilości. Przy dużych, hurtowych zamówieniach bezpośrednio w drukarni możesz liczyć na zniżki.