15 cze

Piękne dłonie to wizytówka zadbanej kobiety

Z przeprowadzonych nie tak dawno badań sondażowych wynikło jednoznacznie, że mężczyźni ogromną uwagę przykładają do dłoni kobiet, które napotykają. Oczywiście, twarz i figura są dla nich również bardzo ważne, jednak dłonie stały na jednym z najwyższych miejsc w rankingu. Okazuje się jednak, że nie jest dla nich ważne, czy kobieta koniecznie ma aby pomalowane paznokcie, założone hybrydy czy tipsy, a przede wszystkim, czy dłonie danej kobiety nie są przesuszone, jak wygląda kształt paznokci i ich okolica. Mimo, iż większości osób trudno w to uwierzyć, w taki sposób odpowiadała zdecydowana większość mężczyzn.

Jak zadbać o dłonie?

Podstawą zadbanych dłoni jest regularne nawilżanie ich specjalnymi kremami do rąk. Bez nich bowiem nawet najbardziej odporna na wszystkie warunki środowiskowe skóra w pewnym momencie przestanie wyglądać perfekcyjnie. Kolejnym krokiem jest odpowiednie przygotowanie paznokci i ich okolic, czyli skórek i tym podobnych. Oczywiście, nie jest konieczne wykonywanie jakichś zabiegów u kosmetyczki, mimo iż na przykład manicure Mokotów okazuje się możliwy do wykonania za naprawdę niewielkie pieniądza, z racji ogromnej konkurencji w tej dzielnicy. Wszystko zależy jednak od nas i naszych chęci, jeżeli więc wizyta u kosmetyczki nie jest dla nas czymś ważnym, możemy to samo tak naprawdę wykonać w swoim własnym zaciszu domowym.

Pamiętaj o precyzji.

Jeżeli kobieta sama decyduje się pomalować swoje paznokcie warto pamiętać, że aby wyglądało to ładnie i elegancko lakier musi być nałożony bardzo dokładnie i perfekcyjnie wręcz. Bez tego bowiem będzie on odstraszał, zamiast przyciągać, a nikt nie chce z całą pewnością osiągnąć podobnego efektu. Widać więc, że czasami warto pewne elementy poćwiczyć zanim zdecydujemy się zrobić je w jakimś ważnym momencie. Zważmy na to i przypilnujmy same siebie, aby wszystkie elementy wykonywać w stu procentach perfekcyjnie, ponieważ tego właśnie wymaga współczesne pojęcie elegancji i mody.

Pedicure Domaniewska – sprawdź!