5 gru

Wyjście na wieczorny koncert

Sobotni wieczór powoduje, że wszyscy, nawet największe smutasy wylegają na ulice czy do najbliższej kawiarni, by spotkać się ze znajomymi. To właśnie sobota jest centrum kulturalnego tygodnia – właśnie w tym dniu odbywa się najwięcej koncertów. Niezależnie od tego, czy wybierzemy więc operę, bluesa czy heavy metal, do koncertu powinniśmy się odpowiednio przygotować.

Nie da się więc ukryć, że na taki wieczór każdy zamierzałby się przygotować. Przede wszystkim, to płeć piękna potrzebuje czasu na przygotowanie. Panie uwielbiają więc dbać o fryzurę, a także o paznokcie, udając się chociażby na manicure hybrydowy.

Tego typu zabieg możemy wykonać w zaciszu domowym, jeśli tylko mamy odpowiednią lampę, jak i w salonie kosmetycznym. Wiadomo, że w salonie kosmetycznym taki manicure hybrydowy zostanie wykonany znacznie szybciej i dokładniej, ponieważ będzie robiony przez profesjonalistkę.

Lampy, wykorzystywane w salonach kosmetycznych to najczęściej spore urządzenia, mieszczące całą dłoń, podczas gdy drobne lampy do domowego użytku mieszczą czasami tylko jeden czy dwa palce. Profesjonalne salony kosmetyczne inwestują w najdroższe, wysokiej klasy urządzenia do manicure hybrydowy, podczas gdy większości pań w zaciszu domowym nie byłoby stać na tak drogi sprzęt.

Kosztowne są także same lakiery do takiego zabiegu, jak manicure hybrydowy, ponieważ za pojedynczy lakier zapłacimy aż około kilkudziesięciu a nawet ponad stu złotych. Z drugiej jednak strony, będziemy zużywali go znacznie mniej, ponieważ nie będziemy musieli tak szybko ponownie robić paznokci – manicure hybrydowy trzyma się bowiem około trzech tygodni.

Jeśli więc któraś z pań zdecyduje się na taki manicure przed wyjściem na sobotni koncert może mieć pewność, że utrzyma się on przez kolejne dwa koncerty, a może nawet jeszcze dłużej…

Aura Fryzjer Manicure & Pedicure Mokotów

Domaniewska 22A, 02-672 Warszawa Mokotów

Tel. 22 647 30 94

Manicure hybrydowy Mokotów.