11 lut

Stojaki z plexi – targi obuwia

Większość pań żyje przekonaniem, że „Kopciuszek jest najlepszym dowodem na to, jak bardzo nowa para butów może zmienić kobiece życie”. Z takim przekonaniem udają się więc do dużych sklepów tylko po to, by nabyć kolejną parę. Niestety, to dość drogo kosztuje, dlatego panie starają się łowić okazje, jak słynne targi butów, które odbywają się co pewien czas w Warszawie i innych większych miastach. Targi takie przyciągają panie w różnym wieku. Czego się można po nich spodziewać?

Targi butów to doskonała okazja na promocję dla większych sklepów obuwniczych, z terenu całego kraju. Będą oni wręcz prześcigali się w różnych zabiegach, oby tylko zainteresowane klientki przyciągnąć do swojego stoiska. Wiadomo jednak, że kluczową jest w tym momencie wystawa, ponieważ to ona na początku rzuca się w oczy. Panie lubią ciepłe, aczkolwiek zdecydowane barwy. Właśnie z tego, zamawiając wyposażenie do takiego stoiska, jak chociażby stojaki z plexi czy stoliki, pracownicy firm obuwniczych, powinni pamiętać o odpowiedniej kolorystyce.

Ważny jest także porządek połączony z rozległym wyborem. Panie, niezależnie od wieku, widząc kilkanaście par butów, ułożonych odpowiednio na wystawie, a tak właściwie odpowiednio wyeksponowanych, z całą pewnością zdecydują się na to, by je przymierzyć, a dla producenta obuwia to już połowa sukcesu. Stojaki z plexi czy stoliczki, na których stawiany będzie asortyment, powinny być nienagannie czyste, ponieważ bałagan kojarzy się z brakiem jakości.

Klientki powinny czuć się ważne, dzięki czemu będą wracały do danego sklepu. Właśnie z tego powodu, stojaki z plexi powinny być wypełnione kolorowymi katalogami, zawierającymi dokładne opisy produktów oraz bogatą oprawę graficzną. Dzięki temu, klientki nie tylko będą mogły sprawdzić, co sklep ma nowego do zaoferowania, ale przede wszystkim zaplanować swoje potencjalne zakupy.

Stojaki z plexi, które potencjalnie mają niewiele wspólnego z procesem sprzedaży butów, mogą okazać się niezwykle przydatne w efektownym pozycjonowaniu produktów.