17 mar

Skąd brać dobrej jakości plisy

Prowadząc sklep z plisami, najważniejsze jest oferować klientom produkty dobrej i sprawdzonej jakości. Czy łatwo to zrealizować w polskich warunkach? Oczywiście że tak, ale wymaga to sporo pracy i nakładu czasu. Przede wszystkim na znalezienie sprawdzonych dostawców, którzy zapewnią nam że ich plisy będą nie tylko ładne, ale również bardzo trwałe, dzięki czemu klientom będą mogły służyć długimi latami. Gdzie takich szukać? Przede wszystkim możesz prowadzić takie poszukiwania na dwóch rynkach – przede wszystkim na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.

W Polsce jest bardzo duża liczba producentów, oferujących dobrej jakości plisy w ciekawych wzorach. Niestety, zwykle cena takich produktów nie należy do najniższych, dlatego nie każdy klient będzie zainteresowany ich zakupem. Warto jednak posiadać taką grupę produktów, między innymi z tej przyczyny, że dzięki temu sklep z plisami posiada jeszcze ciekawszą i bardziej dostosowaną do potrzeb klientów ofertę. A skąd brać plisy w ekonomicznych cenach? Tutaj z pomocą przychodzą zagraniczni dostawcy, najczęściej z Chin i innych krajów Dalekiego Wschodu. Ich produkty nie są jednak już tak wysokich standardów jak polskie, w zamian za to można je kupić w cenach, niższych nawet o połowę od cen polskich. Tego typu plisy są chętnie poszukiwane i kupowane przez klientów, którym w największym stopniu zależy na niskiej cenie.

Sklep z plisami

Jakie warunki ze swoimi dostawcami może wynegocjować sklep z plisami? To będzie zależało między innymi od wielkości zamówień i częstotliwości ich składania. Pomijając długi łańcuch pośredników, można uzyskać nawet 30 procentowe rabaty, w stosunku do cen katalogowych. Jeśli natomiast będziesz zamawiał jeszcze częściej i w większych ilościach, możesz uzyskać ceny, niedostępne dla żadnego innego sklepu. To oczywiście będzie wymagało od ciebie ciągłego inwestowania w reklamę, aby twój sklep przyciągał nowych klientów. Czy kupując plisy, sklep może uzyskać warunki płatności faktur z odroczonym terminem? Zwykle nie – u większości dostawców funkcjonuje bowiem forma przedpłaty za zamówiony towar.

Plisy – jakie kolory wybrać?