8 gru

Proste dofinansowanie

Obecnie już chyba nikt nie wyobraża sobie przechodzenia długiej kilku tygodniowej procedury weryfikacji celem uzyskania jakiegokolwiek kredytu lub też pożyczki. Bo taka sytuacja miała miejsce jeszcze do niedawna.

Wtedy to banki praktycznie całkowicie manualnie weryfikowały dane klienta w różnych bazach, sprawdzały jego zdolność kredytową czy też wszystkie inne elementy niezbędne do uzyskania takiego dodatkowego dofinansowania. Wszystko to odbywało się przy pomocy jakiegoś pracownika oddziału banku lub innej jednostki i trwało bardzo długo. Było bardzo uciążliwe dla klientów aczkolwiek na szczęście zostało mocno usprawnione i dziś wygląda zupełnie inaczej. I to zarówno w przypadku banków jak i innych firm.

Inne po prostu są już standardy na rynku finansowym gdzie to właśnie klient jest najważniejszy a wszystkie oferowane mu produkty muszą być udzielane najszybciej jak tylko się da.

Taka sytuacja ma miejsce chociażby wtedy, kiedy analizowana jest pożyczka pozabankowa bez bik. Bo chociaż nieoferowana przez banki to realizowana również zgodnie z tą procedurą. Mianowicie szybko i sprawnie a co najważniejsze bez zbędnych formalności. Aby ją uzyskać wystarczy jedynie złożyć konkretny wniosek kredytowy, w którym podaje się wszystkie swoje dane a także określa kwotę pożyczki i źródło oraz wysokość uzyskiwanych dochodów. Później następuje krótka weryfikacja i klient potwierdza zgodność swojego oświadczenia na podstawie jednego prostego przelewu na małą kwotę. Zaś, gdy wszystko okazuje się poprawne środki finansowe przelewane są na wskazane przez niego konto bankowe. Wszystko, więc szybko i sprawnie.